Rodio se Bog i Čovjek

Rodio se Bog i čovjek usred stajice,
Rumen cvjetak, dragi sinak svete Djevice.
Silna nas radost i svjetlost obasja, u štalici, u jaslama rodio se Bog i Čovjek… pripremimo svoja srca za Njegov dolazak… On dolazi!
Zvon zvona  malo prije pola noći, s crkve sv. Jakova dozivao je vjernike naše župe da se dođu pokloniti novrođenom kralju. U zajedničkoj molitvi, pjevajući božićne pjesme, dočekali smo Njegov dolazak…On je smisao onoga što ljudi vjeruju, onoga što ljudi priželjkuju.
Sveta misa polnoćka bila je u Marini u pola noći, na blagdan Božića na Gorču u 9:30 sati i Marini u 11 sati.
Živimo Božić svaki dan, darujmo jedni druge- LJUBAVLJU! Bitna je ljubav koja stoji iza tereta koji nosimo. Stavimo u svoje ruke, ruke siromaha, obrišimo suze onom tko je tužan i praštajmo, praštajmo svaki dan, i volimo, o da volimo! Jedino tako ćemo osjetiti da ON dolazi.
Neka vam ovi sveti božićni dani budu u tom smislu divnu, ispunjeni stvarnom, istinskom ljubavlju u vašim obiteljima, ako treba nekom oprostiti- oprostite. FOTO
Blagoslovljen vam Božić i božićni dani!

 

Božić (5)

 

 

 

Autor: Dijana

Podijelite članak