Proslavljena Prva sv. pričest

DSC_1001Na. četvrtu vazmenu nedjelju koja je i ujedno nedjelja Dobrog Pastira te Majčin dan, 8. svibnja u našoj župi bilo je slavlje Prve svete pričesti. Ove godine je 27 djece pristupilo  stolu Gospodnjem. Tijekom mise bili su odjeveni u bijele haljine, recitirali su, pjevali, prinosili darove i aktivno sudjelovali. U misnom slavlju sudjelovali su njihovi roditelji. Svečano misno slavlje uveličao je župni zbor pod ravnanjem naše župljanke Tine Milovac, a po završetku je uslijedilo fotografiranje i zajedničko druženje ispred župne kuće.

Radujemo se zajedno s prvopričesnicima te ih preporučamo u vaše molitve kako bi vjera u njihov srcima svakodnevno rasla, a želja za blizinom Gospodnjom postajala sve snažnija.

Autor: Mirjana