Preminuo Petar Fumić

Tužnim srcem javljamo rodbini, prijateljima i znancima, da nas je dana 26.VI.2019. g. u 77. godini života, nakon teške bolesti napustio naš voljeni

PETAR FUMIĆ

18.IX.1942.
Posljednji ispraćaj dragog nam pokojnika obavit će se dana 28.VI.2019. g. u 17 sati na groblju Gorač Poljica kod Marine. Ožalošćeni: supruga Pepica, kćeri Jasminka, Renata i Marija, brat Vjekoslav, nevjesta Marija, unučad: Valentina, Daniela, Kristian, Stiven, Dane i Vivien, zetovi Damir, Stipe i Đani, rodice Biserka s obitelji i Mirica s obitelji, šurjak Ivan s obitelji, svastika Ivanka s obitelji, svastika Marija s obitelji, svastika Nevenka s obitelji te ostala rodbina i prijatelji Neka mu je laka hrvatska zemlja koju je neizmjerno volio. Počivao u miru Božjem.

Autor: Dijana

Podijelite članak