Preminuo Ljubo Karabatić

U dubokoj boli javljamo rodbini prijateljima i znancima da nas je 17.IV.2021. godine napustio naš dragi suprug, otac, brat i ujac

LJUBO KARABATIĆ

2.XII.1964. – 17.IV.2021. HRVATSKI BRANITELJ
Posljednji ispraćaj dragog nam pokojnika obavit će se dana 20.IV. 2021. u 16 sati na mjesnom groblju Pozorac. Za njim tuguju: supruga Vesna, sinovi Nikola i Bartul, kćeri Jelena i Antonela sa Lukom, nevjesta Nikolina, sestre Milka s obitelji, Anka s obitelji, Dujka s obitelji, Marija s obitelji, stric Ive s obitelji, obitelj pok. strica Andrije i pok. strica Jakova, obitelji tetki: Luce, Nede, Stane i pok. Jerke, šura Dario Franjić, obitelji pok. ujaca Tome i Mate, obitelji pok. tetki Matije, Dujke i Antice te ostala tugujuća rodbina. Hvala ti na svemu i laka ti Hrvatska zemlja. Počivao u miru Božjem.

Autor: Dijana

Podijelite članak