Preminuo Bože Poljak

“Ja sam uskrsnuće i život: Tko vjeruje u mene, ako i umre, živjet će…” Tužnim srcem javljamo rodbini, prijateljima i znancima da nas je dana 18.VI.2019. u 82. godini života napustio naš dragi

BOŽE POLJAK

1937. – 2019.
Sprovod dragog nam pokojnika obavit će se dana 19.VI.2019. u 18 sati na groblju Šibenica u Glavicama. Sv. misa zadušnica služit će se nakon pokopa u 19 sati u crkvi Gospe Sinjske u Sinju. Ožalošćeni: supruga Smilja, sinovi Damir, don Darko i Branimir, kćeri Darija, Tatjana i Magda, nevjesta Silvija, zetovi Dinko, Draško i Alen, brat Jozo, sestra Luca s obitelji, unuci Ozana, Dominik, Sandra, Dijana, Nina, Danijela, Valentina, Tea, Sara, Matej i Ante – Leon te ostala rodbina. Umjesto cvijeća priloge dati u fond Čudotvorne Gospe Sinjske. Počivao u miru Božjem.

Autor: Dijana

Podijelite članak