Preminuo Blaž Cvitanović

Tužnim srcem javljamo rodbini, prijateljima i znancima da nas je dana 1.X.2019. blago u Gospodinu napustio naš dragi i voljeni suprug, otac, djed, brat, stric, tetak i ujak

BLAŽ CVITANOVIĆ

MEMIN pok. Ante 1951. – 2019.
Posljednji ispraćaj dragog nam pokojnika obavit će se dana 3.X.2019. u 16 sati na mjesnom groblju Pozorac. Za njim u tuzi ostaju: supruga Katica (Kate), sinTonći, kći Ana, kći Sandra Ćudina sa suprugom Denisom i djecom Bruno i Gabrijela, brat Bože s obitelji, obitelj pok. brata Jakova, supruga pok. brata Mate, sestra Jako Radić s obitelji, sestra Stane Radić s obitelji, sestra Marija Brajnov s obitelji, šura Joze Matijaš, svastika Marija Vuletić s obitelji, svastika Ruža Milaković s obitelji te ostala tugujuća rodbina i prijatelji Počivao u miru Božjem.

Autor: Dijana

Podijelite članak