Preminula Laura Bausch

Laura ljubavi naša, morala si napustiti ovaj život, tvoje putovanje ovdje završava, mi moramo dalje bez tebe… Ostavila si neizmjernu prazninu, tugu i bol iza sebe… Čuvamo te anđele u vječnoj i najdubljoj ljubavi. U dubokoj boli javljamo rodbini, prijateljima i znancima da je dana 9.III.2019. tragično preminula naša voljena

LAURA BAUSCH

1999. – 2019.
Posljednji ispraćaj voljene nam Laure biti će dana 15.III.2019. u 15.30 sati na mjesnom groblju Gorač – Vrsine. Za njom će vječno tugovati: majka Roberta, očuh Jakov, sestra Sara, baka Vojna, dida Vinko, teta Renata i tetak Braco, ujac Miro i ujna Katarina, rođaci Sergio, Tanja s obitelji, Tamara s obitelji, Nikola, Ricarda s obitelji i Luka, Ante Jakus s obitelji, otac Wolfgang s obitelji te ostala tugujuća rodbina, kumovi i prijatelji Počivala u miru Božjem.

Autor: Dijana

Podijelite članak