Preminula Anka Matijaš

“Ja sam uskrsnuće i život. Tko vjeruje u mene, ako i umre živjet će.” (Iv 11,25) U toplini svoga doma, okružena svojim najmilijima s krunicom u ruci okrijepljena svetim sakramentima dana 24.I.2023. u 96. godini tiho je otišla naša mati, svekrva, baka, prabaka i sestra

ANKA MATIJAŠ

ud. Mate (Kvešta) rođ. Stojan 1927. – 2023.
Sprovod drage pokojnice održat će se u četvrtak 26.I.2023. u 15.30 sati na groblju Gospe od Anđela na Pozorcu. 
Ožalošćeni: sin Stanko i nevjesta Miranda, kćeri Marija i Stana (Beba),  unučad Mateo s Vanom (odsutni), č.s. Andrea, Ana, Rina s Ozrenom, Vida s Krešom, Tea i Ante s Gordanom, praunučad Petra, Marko, Stipe i Andrija, obitelji pok. sestara Danice, Marije, Stane i Vice, sestra Jako s obitelji, obitelj pok. brata Stipe, obitelji pok. djevera Marina, Blaža i Joze (odsutni) te ostala rodbina i prijatelji. 
Molimo biti oprošteni od posjeta kućnog žalovanja. 
Počivala u miru Božjem.

Autor: Dijana

Podijelite članak