Napustila nas je Mirjana Ganjto dugodgodišnja župna suradnica

“Dođite k Meni svi koji ste izmoreni i opterećeni i ja ću vas odmoriti…” (Mt.11.25-30)
U nedjelju 12. studenog napustila nas je Mirjana Ganjto ( 1962.- 2023.), dugogodišnja župna suradnica.

Mirjana je rođena 12. rujna 1962.god. u Konjicu,  ratnih devedestih doselila je u Marinu. Kao profesor radila je u Srednjoj strukovnoj školi kralja Zvonimira u Kninu. U našoj župi bila je urednica web stranice, članica Pastoralnog vijeća u nekoliko mandata, pjevala je u župnom zboru…Mirjana je uvijek s ljubavlju i zauzetošću, vedro i požrtvovno djelovala  u našoj župi.
Iako nas je njezina prerana smrt ražalostila, zahvalni smo Bogu što smo je imali priliku poznavati.

Draga Mirjana, otišla si u nebesku domovinu, gdje nema ni boli ni suza. Pamtit ćemo tvoje nesebično djelovanje u našoj župi, pamtit ćemo te po radosti i vedrini. Neka ti Gospodin udijeli zajedništvo sa svojim svetima!

Blago onima

koji umiru u Gospodinu!

Počinut će od svojih trudova,

ta slijedit će ih djela njihova!

Otk 14,13

Obitelji pokojne Mirjane izražavamo iskrenu sućut.

Posljednji ispraćaj naše drage Mirjane bit će u srijedu, 15.11. na Rimokatoličkom groblju “Čelebići” u njenom rodnom Konjicu.

Sveta nisa zadušnica služit će se u Marini u subotu u 18;00 sati.

Autor: Dijana

Podijelite članak