Blagoslov obitelji u uvjetima epidemije

Za našu biskupiju donesena je odredba da ove godine neće biti blagoslova obitelji kakav je do sada bio. Da pružimo našim župljanima alternativu predlažemo da određene dane barem po jedan član obitelji dođe na svetu misu. Na kraju mise izmolit ćemo zajedničku molitvu za blagoslov naših obitelji. Pri tom možete uzeti kalendare i naljepnice za vašu kuću, a uz to ćete dobiti i molitvu za blagoslov obitelji koju ćete izmoliti sa svojim ukućanima. Za dolazak na svetu misu u crkvu i molitvu za blagoslov obitelji predlažemo sljedeći raspored:

25.12. Božić – sveta misa u 9:30 sati na Gorču – Vrsine, Poljica – gornji dio (iznad ceste)

26.12. subota – sveta misa u 18 sati – Gustirna, Podubašćak, Pozorac, Podbilo i Ošljak

27.12. nedjelja – sveta misa u 9:30 sati na Gorču – Poljica – donji dio (ispod ceste)

28.12. ponedjeljak – sveta misa u 18 sati – Najevi i Dograde

29.12. utorak – sveta misa u 18 sati – Sura kosa, Bilo, Prališće

30.12. srijeda – sveta misa u 18 sati – Laze, Dobrečevo

2.1. subota – sveta misa u 18 sati – Jamine

3.1. nedjelja – sveta misa u 9:30 u Svincima – Svinca

6.1. srijeda – Bogojavljenje – Sveta tri kralja – misa u 11 sati – Marina

blag

 

Autor: Dijana

Podijelite članak