Prva sveta pričest

prva sveta

Na trinaestu nedjelju kroz godinu, 28. lipnja u našoj župi bilo je slavlje Prve svete pričesti. Ove godine je 31-o dijete pristupilo stolu Gospodnjem.
Bilo je to radosno i raspjevano slavlje u kojem su prvopričesnici s veseljem sudjelovali recitacijama, molitvom i pjesmom. U misnom slavlju aktivno su sudjelovali i roditelji prvopričesnika kroz pozdravnu riječ, paljenje svijeće i čitanja. Bio je ovo radostan dan u kojem su čista srca i s osmijehom na licu naši prvopričesnici primili Krista. Misno slavlje vodio je naš župnik don Josip Mudronja, pjevanje je animirao župni zbor. Na kraju misnog slavlja prvopričesnici su otpjevali pjesmu Velik si, uslijedilo je zajedničko fotografiranje i druženje ispred župne kuće.
Radujemo se zajedno s prvopričesnicima te ih preporučamo  u vaše molitve dragi naši župljani, kako bi vjera u njihov srcima svakodnevno rasla, a želja za blizinom Gospodnjom postajala sve snažnijom. (FOTO)

Čestitke cijele župne zajednice!